مقاله خط مشی در شرایط عدم قطعیت

مقاله خط مشی در شرایط عدم قطعیت مقاله خط مشی در شرایط عدم قطعیت

دسته : مدیریت

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 408 KB

تعداد صفحات : 42

بازدیدها : 355

برچسبها : خط مشی خط مشی عمومی

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله پاورپوینت ارزیابی خط مشی در شرایط عدم قطعیت خط مشی عمومی در 42 اسلاید

دانلود پاورپوینت ارزیابی خط مشی در شرایط عدم قطعیت خط مشی عمومی در 42 اسلاید

بخشی از متن پاورپوینت:

ارزیابی عدم قطعیت و روش مدل :چند نظریه و آزمایش

این مقاله، شیوه هایی را کشف می کند تا مدل عدم قطعیت را با ارزیابی روش ها و شیوه ها در هم آمیزد. ما یک چهار چوب کلی را شرح می دهیم که شامل شیوه های میانگین دار کردن مدل و چند اندازه گیری است که شرح می دهند آیا روش ها و پیامدهای آنها وابسته به مدل هستند یا نه.

تیلور:

اعداد متغیرهایی که هر پدیده اجتماعی خاص را تعیین می کنند، به عنوان یک قاعده به مراتب برای ذهن هر انسانی که می خواهد به طور مؤثر آنها را بفهمد و دستکاری کند، زیاد هستند. در نتیجه، آگاهی از اصولی که به وسیله آنها این پدیده ها ایجاد می شوند، خیلی کم است، حتی اگر آنها باعث شوند که ما نتیجه دقیقی از هر موقعیت و وضعیت را پیش بینی کنیم ما می توانیم اصولی را شرح دهیم تا پدیده های خاص ایجاد شوند و با بررسی، نتایج احتمالی را ارئه دهیم پس فقط با یک احتمال روبه رو خواهیم بود.

سه ویژگی در زمینه نقش مدل عدم قطعیت در ارزیابی خط مشی 

1- اگر کسی کارش را با مدلی با فضای احتمالی شروع کند و دانشی در مورد تطابق مدلها نداشته باشد، میانگین مدل می تواند شکل مشکل ایجاد شده در اثر استخراج داده ها را اصلاح کند.

2- مشکل انتخاب مدل در زمان میانگین گرفتن از پرسپکتیوها بوجود نمی آید. هر کسی به صورت ذهنی (به طور اکتشافی) ممکن است عمل انتخاب مدل را بر اساس میزان سنجی تطابقش, درک کند.

3- سوم اینکه هر گونه تحلیل در مورد مدل عدم قطعیت به عقاید قبلی تحقق در مورد معقول بودن نسبی مدلهای مختلف بستگی دارد که کمیتش از طریق احتمالات قبلی (مقدم)(Mm) تعیین می گردد. کارهای کمی در زمینه تحقیق در مورد فرمول بندی قبل از ساخت مدل های فضایی صورت گرفته است.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید